ÜRÜNÜNÜZÜN İLETİŞİMİNİ BİZE BIRAKIN, KAZANMANIN KEYFİNE VARIN!

Muhtemelen farkına bile varmadan, 360 derece pazarlama, kampanyalarının etkinliğini defalarca deneyimlediniz.

Bir gün, yeni bir çift ayakkabı için bir afiş veya reklam panosu fark edersiniz ve ardından radyoda aynı ayakkabı için bir reklam duyarsınız; Facebook haber kaynağınızda onlar için bir reklam görürsünüz ve ardından posta kutunuzda onlar için bir kupon içeren bir kartpostal alırsınız.

Tüm bu iletişim, bu ayakkabıları satın almak için iştahınız iyice kabartır ve hazır olduğunuzda size gönderilen linke tıklayarak işlemi gerçekleştirirsiniz. Satın alma işleminizi yaptıktan sonra ise, sahip olmak istediğiniz benzer ayakkabı ve aksesuarlar için onlardan e-postalar almaya devam edersiniz.

Bu, iyi düşünülmüş 360 derece pazarlama bir örnektir. Şirketin reklamlarını ne kadar çok görür ve her yerde olduğu kanısı sizde ne kadar çok oluşursa , sunduklarını da o kadar çok istersiniz.

360 derece bir pazarlama kampanyası, tüm temas noktaları, platformlar ve cihazlarda tutarlı bir şekilde bir teklifi doğru zamanda, doğru yerde ve doğru mesajla sunmak olan entegre pazarlama stratejilerini yeni bir düzeye taşır.

Bu bütünsel yaklaşım, potansiyel müşerileriniz veya müşterileriniz ile gerçekleştirdiğiniz her etkileşimin anlamlı olmasını sağlar. Bu sayede sosyal medyada ürünleriniz ile ilgili bir mesaj gördüklerinde benzer mesajı web sitenizde, mailing faaliyetlerinizde ve diğer konvansiyonel pazarlama faaliyetlerinde de görmelerini sağlar.

YC Dijital, tüm bu pazarlama kanalları içinde sizin ürününüze uygun optimum pazarlama karmasını analiz eder, minimum bütçe ile maksimum geri dönüş sağlanmasını hedefler.

Doğru Araçlar, Doğru Çözümler…

Pazarlama bütçeniz ile maksimum getiri sağlamanız için buradayız.

İLETİŞİME GEÇİN!

Tanıma

Ürün / Hizmetlerinizin iletişimini doğru yapabilmemiz için sizi tanımamız şart..

Ürün / Hizmet Tanıma

İlk işimiz sizi tanımak ve ürün ve hizmetleriniz hakkında birincil ve ikincil verileri toplamak oluyor.

Strateji ve Hedef Belirliyoruz.

Strateji ve amaçtan yoksun bir pazarlamacı, amacına ne zaman ulaştığını asla bilemez!

Hedefler Önemlidir.

Hedefler karanlık bir denizde ilerleyen bir geminin pusulası gibidir. Onlar olmadan geniş ve karmaşık pazarlarda yolumuzu kaybederiz.

Uygulama ve Geri Bildirim

Dürüstlük ilkeleri ve disiplinli çalışarak strateji ve planlarımızı uyguluyor, sonuçlarını ölçüyoruz.

Geri Bildirim

Geri bildirimi uygulamayan her sistem yok olmaya mahkumdur.

0
Mutlu Müşteri
0
Kahve Fincanı 🙂
0
Hizmet Süresi

Markanız ve ürünleriniz için buradayız!

İşlerinizi ve Girişimlerinizi Başarıya Ulaştırmak İçin Buradayız!

Yenilik, Üretim, İrade

Haydi Başlayalım!