MARKANIZI DİJİTAL PLATFORMLARDA EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORUZ.

Kurumsal kimliğinizi en baştan oluşturmaya hazır mısınız?

Potansiyel müşteriler kararlarını verirken ürünlerinizin ambalajını, logonuzu, web sitenizi, kart vizitinizi satın alır. Çünkü hizmetlerinizi ve ürünlerinizi henüz deneyimlememiştir. Ancak ürün/hizmetlerinizi deneyimledikten sonra onları almaya başlarlar. Bu nedenle ilk intiba çok önemlidir. Potansiyel müşterilerizin gözünde sizi diğer rakiplerinizden farklı kılacak her türlü çalışmaya kurumsal kimlik çalışması denir.

YC Dijital’in üretken tasarımcıları markanızı baştan ayağa ele alır. Logo, kartvizit, antedli kağıt, zarf, dosya, afiş, banner, broşür, web sitesiniz güvenli ellerde can bulur. Bu sayede  dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

İnsanlar görsel varlıklardır. Görseller içinde de videoların özel bir önemi vardır. Çünkü hemen hemen her türlü platformda müşterileriniz videolarla daha çok ilgilenirler. İnstagramda da kendinizi daha iyi ifade etmek ve hesabınızı büyütmek için harika araçlardır.

Bu nedenle işletmeniz veya kurumlarınız ile ilgili video içerik tasarlatmanızı mutlaka öneririz. Bu amaçla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Arama motorlarına insanlar ne bulmak istiyorlarsa onu yazarlar. Bu eylemleri ile de aslında ne aradıkları bilgisini arama motorlarına verirler. Bu bilgileri arama motorları anahtar kelimeler olarak kaydeder ve tasnif ederler. Daha önceden indeksledikleri arama terimi ile uyumlu sayfaları ise kullanıcılarının karşılarına getirirler.

Arama motoru pazarlaması ile sizin hizmet veya ürünlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak bu konuda doğru uzmanlar ile çalışmazsanız bütçenizin boşa harcanması söz konusu olabilir.

Bütçenizi optimum düzeyde kullanarak doğru hedef kitlenize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya pazarlaması denilince akla, influencer pazarlamasından Facebook reklamlarına kadar çok geniş bir yelpazede medya kanalı gelmektedir. Her ne kadar sosyal medya kanalları çok çeşitli olsa da hepsinin temelinde insanların ilgi alanlarına göre hedefleme yapmak vardır. Sosyal medya mecraları kullanıcıları ile ilgili bir çok bilgiyi bilirler: Hangi takımlı, kaç yaşında, nerede ikamet ediyor vb. Tüm bu bilgiler pazarlamacılar için segmentasyon ve hedeflemek için altın değerindedir.

Siz de sosyal medyada doğru kişileri hedeflemek istiyorsanız YC Dijitalin uzman kadrosunun danışmanlığında sosyal medya pazarlamasına yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

YC dijital yönettiği her bütçenin ROI(Yatırımın Geri Dönüşü)’sini hesaplayarak size kampanya sonrası rapor eder. Bu sayede farklı kampanyalardan nasıl sonuçlar aldığınızı kendiniz deneyimleme şansına sahip olursunuz.

İhtiyaçlarınız için doğru çözümler için hemen iletişime geçin!

İLETİŞİM